Titles you rated
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 1.0
Sisyphus’s vacationRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
In Front of Your FaceRated ★ 2.5
IntroductionRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0