Movies
Ratings
392
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Full River RedRated ★ 2.5
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Grizzly ManRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Irma la DouceRated ★ 3.5