Series
Ratings
201
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.5
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 2.5
Chief of WarRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0