Movies
Ratings
357
WantedRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Michael ClaytonRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0