Series
Ratings
35- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- School Season 1Rated ★ 3.5
- Mr. QRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 1.0
MRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0