Titles you rated
AshfallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5- HerstoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5