Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5