Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Mother & LoverRated ★ 3.0
- Night SchoolRated ★ 3.0
- 댄디 대디? 연애소설가 이사키 류노스케Rated ★ 3.5
- We Were Once ChildrenRated ★ 3.0
- Fighting GirlRated ★ 1.5
- 라이온 선생Rated ★ 2.5
- 단도리Rated ★ 1.0
GenyaRated ★ 1.0- Glory of Team Batista SP - Silence of the NightingaleRated ★ 3.0
- As Tears Go ByRated ★ 3.0
Searchin' for My PolestarRated ★ 4.0- Nijio Kakeru OhuhiRated ★ 2.5