Movies
Ratings
133
PietaRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The FrightenersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0