Series
Ratings
56
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
MurdervilleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0