Titles you rated
WatchmenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 5.0
FelonRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
Repo MenRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0