Movies
Ratings
197
Blood DiamondRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0