Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0