Series
Ratings
19
PastaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0