Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0