Movies
Ratings
954
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
ViceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0