Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5