Movies
Ratings
31
New WorldRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0