Titles you rated
LIFERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5