Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 0.5