Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0