Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Excess BaggageRated ★ 3.0
SecretaryRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5