Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0