Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 4.5
AliensRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5