Titles you rated
BewitchedRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
Dark WaterRated ★ 1.0
The GiftRated ★ 3.0
Angel HeartRated ★ 0.5
Midnight FMRated ★ 1.5
FallRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
Velvet BuzzsawRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5