Titles you rated
I Am SoloRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
The Night OfRated ★ 0.5
KairosRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The ActRated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
PossessionsRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0