Movies
Ratings
594
Your Name.Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0