Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0
LavaRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.5