Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 1.5