Movies
Ratings
61
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0