Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
DetroitRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Bad WordsRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5