Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
PrideRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 1.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0