Movies
Ratings
282
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5