Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5