Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
The FanRated ★ 4.0
Escobar: Paradise LostRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0