Movies
Ratings
636
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0