Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0