Titles you rated
HitchRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0