Titles you rated
My NameRated ★ 2.5
Button GameRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 2.0
UncoupledRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5