Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Executive DecisionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 5.0