Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0