Movies
Ratings
366
Mickey 17Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.0
Stephen Curry: UnderratedRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5