Movies
Ratings
329
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Manchurian CandidateRated ★ 1.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
Memory GamesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 0.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
American FactoryRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5