Titles you rated
Summer SurvivorsRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0