Titles you rated
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0