Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0