Movies
Ratings
104
Minority ReportRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0