Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0