Movies
Ratings
18
AvatarRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0