Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
36th PrecinctRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
2046Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0